1. Kogo uczycie?

Nasza oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm. „Szyjemy” angielski na miarę w zależności od wieku, poziomu zaawansowania i oczekiwań.

2. Jak wyglądają zajęcia dla dzieci?

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce 'Angielski dla dzieci'. Życzymy miłej lektury.

3. Jak uczycie?

Bazujemy na różnorodnych umiejętnie dobranych metodach nauczania. Uczymy w sposób możliwie najbardziej naturalny. Lektor wskazuje przedmioty, naśladuje, gestykuluje, odgrywa scenki. Na zajęciach wykorzystujemy również elementy:

  • metody komunikacyjnej - stwarzanie i wykorzystywanie naturalnych sytuacji sprzyjających swobodnej komunikacji
  • metody audiolingwalnej kształtującej pozytywne nawyki językowe
  • metody reagowania własnym ciałem nauczanie przy wykorzystaniu ruchu i muzyki
  • metody dramy - odgrywanie scenek sytuacyjnych, ról w przedstawieniach

4. Kto uczy?

Nasi lektorzy to wysoko wykwalifikowana kadra. To absolwenci renomowanych uczelni zarówno w kraju jak i Wielkiej Brytanii. Są wymagający i konsekwentni.

5. Jak weryfikujecie wiedzę?

Po każdym zakończonym bloku odbywa się test monitorujący wiedzę. Jest on integralną częścią nauczania. Pozwala na określenie osiąganych postępów. Ponadto pod koniec roku przeprowadzamy test podsumowujący cały cykl nauczania.

6. Kiedy rozpocząć naukę języka obcego?

Im wcześniej, tym lepiej. Dzieci mają specjalny dar do nauki języków. Badania dotyczące przyswajania języka przez dzieci potwierdziły tezę, że nie tylko szybkość nauki ale i precyzja są nadzwyczajne.

7. Jakie materiały wykorzystujecie na zajęciach?

Wykorzystujemy materiały uznanych światowych wydawnictw (Oxford, Macmilian, Longman, Cambridge). Zajęcia wzbogacamy własnymi materiałami uzupełniającymi. Pracujemy również na aktualnych i autentycznych artykułach prasowych, e-mailach, popularnych piosenkach etc.

8. Czy materiały wliczone są w cenę?

Tak, zapewniamy komplet podręczników, płyty oraz wszelkie materiały dodatkowe.

9. Kiedy rozpoczynają się zajęcia i jak długo trwa nauka?

Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i kończą w czerwcu. Pracujemy zgodnie z kalendarzem szkolnym. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć wakacyjnych. Zajęcia odbywają się o stałych godzinach w ustalonych dniach. Przeważają godziny popołudniowe i wieczorne.

10. Czego potrzebuję, by nauczyć się języka angielskiego?

Nauka języków to proces złożony. Istotną rolę w nauce pełnią: właściwy kurs językowy, ciekawe materiały, motywacja, właściwy lektor i zaangażowanie. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy dokładają wszelkich starań, by Państwo umiejętnie i chętnie posługiwali się językiem angielskim. To świetni pedagodzy, którzy wzbudzają sympatię i motywują do nauki.

11. Jak zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w zakładce zapisy online lub skontaktować się z nami telefonicznie.

FAQ pytajniki