Kilka słów o nas


Droga mozliwosci - Językoland powstał aby pomóc Państwu kształtować sprawności językowe. Jak stwierdził Antoni Czechow „...bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu.” Maksyma ta jest aktualna do dziś. Już nie granice państw, a bariery językowe ograniczają możliwości poznawania świata. Przekonał się o tym każdy, kto przebywał za granicą bez znajomości języka. Jesteśmy po to, aby likwidować te bariery językowe, tak aby każdy z Państwa miał możliwość stania się obywatelem świata.

 

 

Językoland powstał w 2010 roku bazując na bogatych doświadczeniach zdobytych zarówno w polskich jak i brytyjskich szkołach. Kształtujemy wszystkie sprawności językowe szczególną uwagę przywiązując jednak do komunikatywności. Wiele osób posiada bogaty zasób wiedzy językowej, dużo rozumie, doskonale radzi sobie z zawiłościami angielskiej gramatyki. Jednak główną trudność stanowi wyrażanie własnych myśli, opinii. Dlatego też naszym głównym założeniem jest kształtowanie umiejętności swobodnej komunikacji.

Szczególny nacisk kładziemy na poprawne i swobodne porozumiewanie się współczesnym językiem angielskim. Przygotowujemy do wykorzystania języka w rzeczywistych sytuacjach np. w restauracji, na granicy, na lotnisku, w środowisku pracy etc.

Ucz się angielskiego razem z Językolandem. Zajęcia odbywają się w Kielcach, Łopusznie, Strawczynie i Strawczynku.

 

Wyróżnia nas: 

- nowoczesność
- kreatywność
- indywidualizacja procesu nauczania
- atrakcyjność zajęć
- profesjonalizm

 


Niezależnie czy jesteś małym dzieckiem, czy poważnym właścicielem firmy skorzystaj z naszej oferty. 

 

Niech Twój angielski Cię wyróżni!